| Options | ATS,Customer's Logo,color |
|---|---|
| Noise Level | 50-65 DB |
| Color | Depend |
| Power Rate | 10KVA |
| Phase | 3 Phase Or Single Phase |
| Color | Depend |
|---|---|
| Engine Speed | 3000rpm/3600rpm |
| Options | ATS,Customer's Logo,color |
| Outlets | 2-3 AC Outlets, 1 DC Outlet |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
| Engine Speed | 3000rpm/3600rpm |
|---|---|
| Engine Type | 4-Stroke |
| Color | Depend |
| Noise Level | 50-65 DB |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
| Optional | ATS |
|---|---|
| Options | ATS,Customer's Logo,color |
| Outlets | 2-3 AC Outlets, 1 DC Outlet |
| Engine Speed | 3000rpm/3600rpm |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
| Canopy | Super Silent |
|---|---|
| Engine Speed | 3000rpm/3600rpm |
| Outlets | 2-3 AC Outlets, 1 DC Outlet |
| Optional | ATS |
| Power Rate | 10KVA |
| Certificates | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Noise Level | 50-65 DB |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
| Engine Speed | 3000rpm/3600rpm |
| Options | ATS,Customer's Logo,color |
| Potenza (Prime/Standby) | 6KVA / 6,5KVA |
|---|---|
| Frequenza | 50/60 Hz |
| Corrente | 27A |
| Voltaggio | 220/230/240V |
| Motore | 188FAE 4 colpi |
| Potere (perfezione/appoggio) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| frequenza | 50/60HZ |
| Corrente | 15A |
| Tensione | 220/230/240V |
| Motore | 188F |
| Potenza (Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequenza | 50/60 Hz |
| Corrente | 20A |
| Voltaggio | 220/230/240V |
| Motore | 186FAE 4 colpi |
| Potenza (Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequenza | 50/60 Hz |
| Corrente | 20A |
| Voltaggio | 220/230/240V |
| Motore | 186FAE 4 colpi |