| Insulation Class | H |
|---|---|
| Alternator | Stamford |
| Starting Method | 12V Electrical Strating |
| Alternator Brand | Stamford |
| Control Panel | Smartgen |
| Engine Type | 4-Stroke |
|---|---|
| Options | ATS,Customer's Logo,color |
| Noise Level | 50-65 DB |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
| Potere (perfezione/appoggio) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequenza | 50/60HZ |
| Corrente | 10A |
| Tensione | 220/230/240V |
| Motore | 186FA |
| Potere (perfezione/appoggio) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| frequenza | 50/60HZ |
| Corrente | 20A |
| Tensione | 220/230/240V |
| Motore | 192FAE |
| potenza nominale | 300 kVA /240 kW |
|---|---|
| Frequenza | 50Hz/60Hz |
| Corrente | 432A |
| Voltaggio | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motore | FPT/ CURSOR87TE4 |
| potenza nominale | 40kw/50kva |
|---|---|
| Frequenza | 50Hz/60Hz |
| Corrente | 72A |
| Voltaggio | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motore | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Fase | Fase 3 |
|---|---|
| Garanzia | 1 anno o 1000 ore |
| Motore | FPT NEF67SM1 |
| Alternatore | Meccalte, rilevato. Stamford, Stamford. |
| Controller | SmartGen |
| Fase | Fase 3 |
|---|---|
| Garanzia | 1 anno o 1000 ore |
| Motore | FPT NEF67SM1 |
| Alternatore | Meccalte, rilevato. Stamford, Stamford. |
| Controller | SmartGen |
| Potere (perfezione/appoggio) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| frequenza | 50/60HZ |
| Corrente | 10A |
| Tensione | 220/230/240V |
| Motore | 186FA |
| potenza nominale | 40kw/50kva |
|---|---|
| Frequenza | 50Hz/60Hz |
| Corrente | 72A |
| Voltaggio | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motore | FPT FPT/ NEF45Am1A |